Tuesday, May 11, 2021

Tiktok i Snapchat: wirtualne pralnie mózgów

Drodzy Rodzice: zadbajcie o to, żeby bezwzględnie odwieść Wasze pociechy - młodsze i starsze - od jakiegokolwiek kontaktu z aplikacjami nazywającymi się Tiktok i Snapchat. Nie siłowo, bo to może nadać im polor "zakazanego owocu", ale przy pomocy mądrej i troskliwej perswazji. Jest to zadanie tym pilniejsze w erze mniej lub bardziej wymuszonej wirtualizacji wielu dziedzin życia, kiedy to Internet staje się wyjątkowo żarłocznym pożeraczem czasu.

Czemu rzeczone aplikacje są tak groźne? Dosadnie, ale ze wszech miar prawdziwie rzecz ujmując, są to wielkie, wyjątkowo agresywne pralnie mózgów funkcjonujące w oparciu o "miękkie" formy technik MKUltra. Komu obcy jest ten termin, ten powinien zapoznać się choćby z podstawowymi materiałami na temat odnośnego zjawiska. Jest to zasadniczo temat "bez dna", ale w kontekście wyżej wymienionych "mediów społecznościowych" techniki MKUltra polegają na dosłownym "praniu mózgu" (konsekwentnym rozmiękczaniu zdolności poznawczych, wrażliwości moralnej, naturalnych intuicji duchowych i poczucia dobrego smaku) poprzez bezustanne, natarczywe bodźcowanie, percepcję podprogową i wytwarzanie permanentnej narkotyczno-hipnotycznej atmosfery. Do spreparowanego i trwale zinfantylizowanego w ten sposób umysłu - a szczególnie podatne na podobną preparację i trwałą infantylizację są wciąż rozwijające się umysły dzieci i młodzieży - można następnie wtłoczyć dźwięki, obrazy i komunikaty normalizujące każdy absurd, każde bałamuctwo, każdą wulgarność i każdą perwersję, które są wówczas traktowane jako kolejne formy "rozrywki", "kreatywności" czy "samoekspresji".

Biorąc powyższe pod uwagę, nie powinno dziwić, że w ostatnim czasie pojawił się wyjątkowy wysyp osób - a zwłaszcza dzieci i "młodszej młodzieży" - które, zachowując się przez dłuższy czas normalnie, deklarują nagle ni z tego, ni z owego, że chcą "zmienić płeć", że są "osobami bezpłciowymi", że mają depresję z powodu rzekomej "katastrofy klimatycznej", czy że należy klękać przed neomarksistowskimi terrorystami znanymi jako BLM (względnie przyłączać się do rynsztokowo-chuligańskich wybryków, jakich byliśmy świadkami w październiku zeszłego roku, abstrahując od materii intelektualnego sporu, który rzekomo je motywował). Przestrzegam przed bagatelizowaniem powyższych zjawisk i sprowadzaniem ich do poziomu zwyczajnego młodzieżowego fiksum dyrdum, które z czasem wietrzeje z głowy - to nie jest odwieczne sztubackie "eksperymentowanie z zakazanym owocem", ale typowe zachowania dysocjacyjne i post-traumatyczne wynikające ze stania się bezwiednymi ofiarami wyrachowanych technik kontroli behawioralnej.

Aplikacje Tiktok i Snapchat nie są tu jedynymi winowajcami - w mniejszym stopniu wpływ MKUltra zaznacza się również na Instagramie (do którego też proponuję swoje pociechy zniechęcić, bo nie jest to żadne nieodzowne medium komunikacyjne), a także w popularnych teledyskach i serialach (zwłaszcza na Netfliksie), ale tu już można stosować zasadę oddzielania ziarna od plew - na zasadzie kontrastu da się je na ogół odróżnić. Natomiast dwie pierwsze z wymienionych wyżej aplikacji zostały stworzone wyłącznie w nikczemnych celach psychomanipulacyjnych - przy czym pierwsza z nich była wedle niedawnych danych najczęściej pobieraną aplikacją na świecie. To powinno uzmysłowić nam skalę i intensywność odnośnych zagrożeń.

Powyższe uwagi nie są żartem, hiperbolą, panikarstwem ani gołosłowną gderliwością, ale rzetelnym opisem bardzo precyzyjnie zorganizowanych i bardzo sowicie opłacanych działań, które - jeśli nie postawi się im kontry - doprowadzą do powstania pokolenia tak intelektualnie, moralnie i duchowo wyjałowionego, że normalne życie będzie dla niego obowiązkiem absolutnie niemożliwym do udźwignięcia. Jeśli więc jesteście rodzicami, to podobną kontrę jak najszybciej postawcie - a jeśli nimi nie jesteście, to poinformujcie w tej sprawie wszystkich waszych znajomych, którzy nimi są: nie w duchu alarmistycznym, ale cierpliwie naświetlając związki przyczynowo-skutkowe, które nabrały szczególnej roli w dzisiejszym świecie bezprecedensowej komunikacyjnej niedbałości i dziecinnej doraźności.

1 comment:

  1. Narody zaczynają dostrzegać, że to wszystko dąży do pełnej kontroli umysłów ludzi. .... Budzić się czas najwyższy! Rodacy, zostaliśmy zaatakowani przez tych bandytów czyt. ELITY na całym świecie fałszywie granym dźwiękiem o ponad 1 ton muzyczny za wysoko i tyle samo za szybko we wszystkich dostępnych mediach! Jesteśmy z ^nimi^ na wojnie psychologicznej, nasz wróg używa częstotliwości jako broni, bez naszej wiedzy o tym! Nasze mózgi zostały zaatakowane - zbiorowa hipnoza! Jak obronić siebie, gdy jak walczyć, nie wiem?  Gdy nie wiemy w ogóle że jest prowadzony atak. ..... Łamią nas naszą psychikę dźwiękiem - częstotliwością! Najwyższa pora , by te ich punkty eutanazji z odroczonym terminem wykurzyc a tych bandytów z rządu marionetki masonerii osądzić i za śmierć tysiąców ludzi w Polsce rozliczyć! Żydzi przeniknęli w każdym z narodów w najwyższe struktury władz! Ludzie , to broń częstotliwości przeciw wszystkim narodom bez naszej wiedzy!  Stąd pozorna w ludziach bierność , rozbicie, dekoncentracja, dezorientacja, agresja, problemy z pamięcią itd. Tak ^rozbici^ psychicznie staliśmy się marionetkami w rękach pseudo władz łatwy cel do manipulacji. Robią z nami to co chcą za pomocą fałszywego dźwięku.... Dźwięk  -częstotliwość - wibracja - energia......... Prawda o wszystkich mediach; Podstawowe kłamstwo o którym nie macie ludzie moi najdroższy pojęcia to takie które każdy niemal z was ma w domu swoim. Dźwięk. Takiego oszustwa, na taką skalę zorganizowanego przez media, jako NIEWIDZIALNEJ BRONI, w postaci DŹWIĘKU jeszcze nie było.  Dźwięk z tv radio internet. To totalne kłamstwo mediów i broń przeciw nam bez naszej świadomości ...... Wszystko zagrane jest 1 ton muzyczny za wysoko i równolegle za szybko....... to krocie więcej niż rzekome 432hz - podane na odwrócenie uwagi.... ......... Kiedyś historia ten zakłamany czas nazwie WOJNĄ, inteligentnych Żydów z ogłupionymi narodami świata. Zbrodniarze żydowscy wszystkich władz krajów zostaną osądzeni

    ReplyDelete